Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, körsbärsbetsad bok, sits klädd med konstläder, längd 39, bredd ca 55, höjd 102 cm
Bruksslitage
697783
2019-11-09