Herrbetjäny Fratelli Reguitti

Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti
Herrbetjäny Fratelli Reguitti

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, körsbärsbetsad bok, sits klädd med konstläder, längd 39, bredd ca 55, höjd 102 cm

Bruksslitage

697783

2019-11-09