Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
350 EUR
THEO TOBIASSE (1927-2012), "Le Porcher", signerad, färglitografi, numrerad 124/350, bladstorlek 57x74 cm
Ej examinerad ur ram
697817
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här