Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

350 EUR

THEO TOBIASSE (1927-2012), "Le Porcher", signerad, färglitografi, numrerad 124/350, bladstorlek 57x74 cm

Ej examinerad ur ram

697817

2019-11-09