Breitling Antares herrarmbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BREITLING, armbandsur, Antares, stål, ca 1992, automatisk, safirglas, datum, refnr. 81970, serienr. 1570, cal ETA 2892, originalarmband samt spänne i stål, diameter 39 mm, etui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage
697829
2019-11-04