Breitling Antares herrarmbandsur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BREITLING, armbandsur, Antares, stål, ca 1992, automatisk, safirglas, datum, refnr. 81970, serienr. 1570, cal ETA 2892, originalarmband samt spänne i stål, diameter 39 mm, etui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage

697829

2019-11-04