Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan 1900-tal): Segelbåtar till havs, signerad A. Yoshida, akvarell, ca 32x49 cm
PROVENIENS: Diplomat Ragnvald Richardson (R:son) Bagge (1903-1991)
697831
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här