Barnstolar

Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar
Barnstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSTOLAR Tre st, 1900-talets andra hälft, Svensk tillverkning, en stol etikettmärkt, höjd ca

bruksslitage

697839

2019-11-06