Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, 12-armad, bronserad stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 112, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lösa prismor medföljer

697855

2019-12-08