Regentlängd omkring 1900

Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900
Regentlängd omkring 1900

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGENTLÄNGD, 18 st, omkring 1900, relief i patinerad metall, ram fanérad i mahogny, ca 15x15 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

697871

2019-11-24