Kakelplatta Persien

Kakelplatta Persien
Kakelplatta Persien
Kakelplatta Persien
Kakelplatta Persien
Kakelplatta Persien
Kakelplatta Persien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAKELPLATTA, keramik, Persien, 1900-tal, polykrom dekor i relief av ryttare på kamel, ca 22x14 cm

Nagg

697875

2019-11-05