Dekorelement 1800-tal

Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1800-tal, skuret trä, förgylld, föreställande örn, höjd ca 37, längd 90 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o avslag

697876

2019-11-24