Breitling SuperOcean herrarmbandsur
Klubbat för:
10 000 SEK
9 000 SEK
BREITLING, armbandsur, SuperOcean, stål, ca 1999, automatisk, mineralglas, datum, vridring, refnr. A17040, serienr. 29438, cal ETA 2824-2, originalarmband i läder samt stålspänne, diameter 41,5 mm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
697879
2019-12-15