Skålfat

Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, mässing, delvis genombruten dekor av löv och grenar, Jugendstil, 1900-tal, längd 38 cm.

Bruksslitage.

697880

2019-11-09