Lampetter venetiansk stil

Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil
Lampetter venetiansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, venetiansk stil, 2-armade, stomme i glas, vardera höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

697884

2019-11-24