Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, WK Möbel, Tyskland, 1950-tal, brickmärkta, fanerade med valnöt, ben i ek, vardera sarglåda, bredd 52 cm, djup 31 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

697892

2019-11-09