Brosch 18 k guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BROSCH, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, hängande kläppar, graverad dekor, stämplar saknas, längd 5,5 cm, vikt ca 18,6 g
Bucklor, dekorelement samt några kedjor med hängande kläppar saknas, säkerhetsögla vid lås ej ursprunglig och ej i guld
697903
2019-11-06