Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, 1900-talets början, porslin, Fraureuth, Tyskland, föreställande stående / kurtiserande 1600-tals par, på porslinssockel, höjd ca 25 cm
Smärre nagg på herrens hatt
697913
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här