Figurin Fraureuth Tyskland

Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland
Figurin Fraureuth Tyskland

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, 1900-talets början, porslin, Fraureuth, Tyskland, föreställande stående / kurtiserande 1600-tals par, på porslinssockel, höjd ca 25 cm

Smärre nagg på herrens hatt

697913

2019-11-06