Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund, 1966, klassisk modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 19.5 cm, vikt ca 19.0 g
Stavar med repor. Öglor gott skick.
697940
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här