Edition noel Wiwen Nilsson armband sterlingsilver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIWEN NILSSON, armband, sterlingsilver, Lund, 1966, klassisk modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 19.5 cm, vikt ca 19.0 g

Stavar med repor. Öglor gott skick.

697940

2019-12-08