Skrivställ i brons

Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons
Skrivställ i brons

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets slut, Österrike, stomme i massiv patinerad brons, med motiv föreställande rävar, signerad I. Gadek, höjd ca 18 cm, yttermått ca 41x16 cm

Åldersrelaterat slitage

697949

2019-11-05