Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
SKRIVSTÄLL, 1800-talets slut, Österrike, stomme i massiv patinerad brons, med motiv föreställande rävar, signerad I. Gadek, höjd ca 18 cm, yttermått ca 41x16 cm
Åldersrelaterat slitage
697949
2019-11-05