Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 1 par, gustavianska/ transition, bemålade och förgyllda, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade och kompletterade, lagningar, sprickor
697951
2019-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här