Stolar gustavianska/transition

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska/ transition, bemålade och förgyllda, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade och kompletterade, lagningar, sprickor

697951

2019-11-08