Koffert 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, Excelsior Stamford Conn, nr: 5989, svartlackerad med mässingsdetaljer, handtag i läder, höjd ca 30, 79x43 cm

Smärre slitage, smärre bucklor, rester från etiketter, smärre slitage på läderhandtagen, nyckel ej original

697958

2019-11-11