Vägghylla

Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLA, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft/mitt, förgylld metall samt stenskiva, längd 40 cm, höjd 16 cm.

697967

2019-11-12