KG Nilson
2019-11-04
697971
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 281/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade