KG Nilson

KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson
KG Nilson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 281/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade

697971

2019-11-04