Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 281/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera, oramade
697971
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här