Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Gu-formad, dekor av parställda Lange Lijse vid bananplanta i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 24 cm
Mynningen med nagg
697978
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här