Börge Mogensen soffa
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, soffa, modellnummer "2212", Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgiven 1963, etikettmärkt, tvåsitsig, klädd i mörkbrunt skinn, längd ca 157, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, patina, repor, fläckar
697979
2019-11-05