Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 3 stycken, porslin, Meissen,1800-tal, aporkester, s.k."Affenkapelle", polykromt bemålade och förgyllda, höjder ca 12-14 cm
2 st med om fattande skador, 1 med nagg
697986
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här