Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAN DRANGER och JOHAN HULDT, sidobord, på hjul, 1900-talets andra hälft, innovator design studio, svart stål, höjd ca 60 cm, 67x36 cm
Smärre repor
697988
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här