JAN DRANGER och JOHAN HULDT sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN DRANGER och JOHAN HULDT, sidobord, på hjul, 1900-talets andra hälft, innovator design studio, svart stål, höjd ca 60 cm, 67x36 cm

Smärre repor

697988

2019-11-20