Tesil art dèco David Andersen

Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen
Tesil art dèco David Andersen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TESIL, David Andersen (1888-1925), art dèco, 1920-tal, förgyllt sterlingsilver, emaljarbete i grönt och rosa, längd ca 11,5 cm

Nyskick

698007

2019-11-09