Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Spanskt lanskap med palmer", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 81x27 cm

698011

2019-11-05