Olle Olsson Hagalund

Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): "Odenplan", signerad och daterad Olle Olsson Hagalund -55, 39/110, litografi, 38x44 cm

698021

2019-11-05