Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): "Odenplan", signerad och daterad Olle Olsson Hagalund -55, 39/110, litografi, 38x44 cm
698021
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här