Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HELLSTRÖM (född 1906-1997): Motiv från Södermalm, signerad och daterad Sven Hellström -46, olja på pannå, 31x41 cm

698032

2019-11-05