Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASBORD 1900-talets andra hälft, underrede i mässing med rökfärgad glasskiva, höjd ca 52, längd 104, bredd 100 cm

repor i glaset, bruksslitage

698033

2019-11-05