Arthur Hughes tillskriven oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARTHUR HUGHES (England 1832-1915): Tillskriven, mansporträtt läsande tidningen Lancet, olja på duk, märkt och daterad "Art Huges 1850", ca 91x71 cm

Dubblerad retuscherad och lagningar

698036

2019-11-04