Röllakansmatta

Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

RÖLLAKANSMATTA, signerad JK, möjligen Karin Jönsson, ca 139x197 cm

Smärre slitage och fläckar

698041

2019-11-05