Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUTPUNGAR och KRUTFLASKOR, KRUTTÅNG, 13 delar, längd 14- 33,5 cm.
Skador, bucklor, lagningar, delar saknar.
698047
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här