Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinnostudie, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 266/295, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x19 cm

698050

2019-11-04