Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): ur mappen med fyra litografier "Kärleksmotiv", signerad Mårten A, HC, färglitografi, bildyta ca 54x65 cm
698056
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här