Mårten Andersson

Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): ur mappen med fyra litografier "Kärleksmotiv", signerad Mårten A, HC, färglitografi, bildyta ca 54x65 cm

698056

2019-11-04