Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄRJA, troligen fransk, 1700-tal, förgyllt mässingsfäste med dekor av rocailler, längd ca 96 cm
Renoverad
698061
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här