Värja 1700-tal

Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄRJA, troligen fransk, 1700-tal, förgyllt mässingsfäste med dekor av rocailler, längd ca 96 cm

Renoverad

698061

2019-11-17