Rolex Oyster Perpetual Datejust armbandsur
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, armbandsur, automatiskt urverk, guld/ stål, datum, skrivkrona med Rolexkrona, jubileelänk med viklås, ref nr. 69163, serie nr. X819907, diam ca 26 mm, box, certifikat daterat 1995, ficka samt extra räfflad krans medföljer
Bruksslitage. Urtavla med skador/ färgbortfall. Box saknar kudde. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
698071
2019-11-17