Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVSPEGEL, 1900-tal, mahognyfanér och betsat trä, höjd ca 172 x 68 cm

Skador, slitage

698080

2019-11-04