Stolar Sören Horn

Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn
Stolar Sören Horn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖREN HORN Fyra stolar, Danmark, stommar av teak, klädsel i brunt skinn, höjd ca 94 cm, sitthöjd 45 cm, kallstämplade undertill

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksslitage, märken, en stol något ostadig

698082

2019-11-27