Hans Due golvlampa

Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa
Hans Due golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS DUE, golvlampa, "Optima", Fog & Mørup, Danmark, 1960/70-tal, höjd ca 139 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksslitage

698090

2019-11-27