Tillbaka till katalog

Taklykta

Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta
Taklykta

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

Beskrivning

TAKLYKTA, 1900-tal, smide och glas, höjd ca 45 cm inklusive upphängningen

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

698104

Datum:

2019-11-06