Arsenal Chronographe Neuchatel armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARSENAL CHRONOGRAPHE NEUCHATEL, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, senare flexilänk ej original, ref nr. 2800, serie nr. 7873, kaliber R726 valjoux, diam ca 39 mm.

Urtavla med Stjärnurmakarnas emblem.

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

698110

2019-11-23