Bricka bemålad plåt

Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt
Bricka bemålad plåt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, 1800-tal, bemålad plåt, polykromt bemålad kustbild, ca 56x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

698113

2019-11-24