Gösta Nordblad oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Stadsmotiv, signerad och daterad G Nordblad 1922, olja på duk, ca 61x72 cm
UTSTÄLLD: Gösta Nordblad, nr 173 vid Minnesutställningen i Kungl. Akademien för de Fria Konsterna 8 mars-2 april 1945
698123
2019-11-04