Certina herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CERTINA, armbandsur, Jubilé, 18 k guld, 1980-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 396.3883.68, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, ett bandhorn lätt böjt
698126
2019-11-11