Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, armbandsur, Jubilé, 18 k guld, 1980-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 396.3883.68, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, ett bandhorn lätt böjt

698126

2019-11-11